Dwa wyróżnienia dla Zespołu Tańca Nowoczesnego „VOICE” w Ogólnopolskim Konkursie Tańca „PASSION DANCE”

Dwa wyróżnienia dla Zespołu Tańca Nowoczesnego „VOICE” w Ogólnopolskim Konkursie Tańca „PASSION DANCE”

Z radością informujemy, że w minioną sobotę, 27 maja w Jastrzębiu-Zdroju Zespół Tańca Nowoczesnego „VOICE”, działający przy Domu Kultury w Tuchowie na prestiżowym, Ogólnopolskim Konkursie Tańca „PASSION DANCE” zdobył dwa wyróżnienia.

Grupa starsza „VOICE I” otrzymała wyróżnienie na równi z trzema innymi zespołami w kategorii Modern Dance. Natomiast grupa młodsza „VOICE II” zdobyła wyróżnienie w kategorii „Inne Formy Tańca”!

W konkursie brało udział ok. 1400 uczestników startujących w różnorodnych formach tanecznych, ale tylko w kategorii zespoły taneczne bez solistów, duetów.

Serdecznie gratulujemy!

Życzymy dalszych sukcesów tanecznych!

Dzień później, 28 maja zespół „VOICE” zaprezentował się podczas XXVII Tuchowskiej Majówki dla Matki, dedykując wszystkim rodzicom swój występ – taniec Da Vinci Code.

Na marginesie należy wspomnieć, że Zespół Tańca Nowoczesnego „VOICE” od ponad 10 lat działa przy Domu Kultury w Tuchowie. Instruktorem prowadzącym zespół oraz choreografem jest Paweł Potępa. Opiekunem zespołu Wiesława Hudyka.

Zespół „VOICE” swoimi występami uświetnia wydarzenia kulturalne i imprezy organizowane na terenie miasta i gminy Tuchów oraz godnie reprezentuje i promuje nasze miasto i Dom Kultury w Tuchowie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, biorąc udział w różnego rodzaju konkursach tanecznych i festiwalach.

W lipcu wyrusza do Bułgarii, by wziąć udział w międzynarodowym festiwalu Balkan Folk Festiwal 2023!

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!