Dzięki programowi „Równać Szanse 2020” młodzież zbuduje w Tuchowie bulodrom

Dzięki programowi „Równać Szanse 2020” młodzież zbuduje w Tuchowie bulodrom

Miło nam poinformować, że Dom Kultury w Tuchowie otrzymał dotację w wysokości 8408 zł w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu „Równać Szanse 2020” na realizację projektu „Tuchowski bulodrom – razem działajmy i razem zagrajmy!”

Nasz projekt znalazł się w 100 najlepszych projektów w Polsce! Cieszymy się, że będziemy go realizować wraz z MOSiR Tuchów! Niech to będzie kulturalno-sportowa przygoda młodzieży!

W ramach projektu 2020 w przyszłym roku młodzież zbuduje bulodrom – pierwsze takie boisko w okolicy – i zorganizuje międzypokoleniowy turniej.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, mieścisz się w przedziale wiekowym 13-19 lat, nie zwlekaj, zgłoś się, póki jeszcze są miejsca! Czekają na Ciebie wyzwania, wyjazdy, gadżety i inne atrakcje!

Istotą programu „Równać Szanse” są lokalne projekty, które dla młodych ludzi mają być ciekawym wyzwaniem i szansą współpracy z innymi, by razem osiągnąć wspólny cel, ucząc się po drodze, jak radzić sobie z zupełnie nową rolą i jak wykorzystywać zupełnie nowe kontakty, które nawiązują. Wszechstronne umiejętności społeczne bowiem to cecha człowieka kompetentnego, budzącego zaufanie, pomocnego innym i zaradnego w jak najbardziej pozytywnym sensie.

Program „Równać Szanse 2020” realizowany jest przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w ramach programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

https://rownacszanse.pl/2020/rkg/wyniki?utm_source=www…