Ponad 14 000,00 zł zebrano w Tuchowie podczas 29. Finału WOŚP!

Ponad 14 000,00 zł zebrano w Tuchowie podczas 29. Finału WOŚP!

Ponad 14 000,00 zł zebrano w Tuchowie podczas 29. Finału WOŚP!

W tym roku graliśmy pod hasłem „Finał z głową”. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Był to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

Sztab WOŚP w Tuchowie, podobnie jak w ubiegłych latach, miał swoją siedzibę w Domu Kultury w Tuchowie.

W tym roku po raz pierwszy w trzech sklepach na terenie Tuchowa (Dom Handlowy „TRÓJKA”, „WOJMAR” sklep z artykułami chemicznymi oraz SPAR Tuchów) były wystawione skarbonki stacjonarne, a na stronach internetowych Domu Kultury w Tuchowie oraz Tuchowa udostępniony jest link eSkarbonki, do której każdy może wpłacać pieniądze nie wychodząc z domu.

Wpłat do eSkarbonki można dokonywać jeszcze do jutra (do 1 lutego 2021 r. do północy) https://eskarbonka.wosp.org.pl/7qx351…

Dziś akcję zbiórki pieniędzy do puszek na terenie miasta i gminy prowadziło dwunastu wolontariuszy, a byli to: Anna Steindel, Aleksandra Steindel, Maja Nalepka, Julia Nalepka, Iwona Hołda, Anna Jantoń, Weronika Wójcik, Monika Żydowska, Wiktoria Steindel, Natalia Słowik, Julia Sobyra oraz Jakub Jabłoński. Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za podjęty trud i pracę.

Dziękujemy Państwu Hajdukom za przekazanie pysznego ciasta oraz Pizzerii Czardasz z Tuchowa.

Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję dziękujemy za życzliwość i zrozumienie, zaś funkcjonariuszom tuchowskiej Policji za wsparcie 29. Finału WOŚP i czuwanie nad bezpiecznym jego przeprowadzeniem.

29. Finał WOŚP w Tuchowie został zorganizowany z zachowaniem reżimu sanitarnego.