Dzień św. Walentego!

Dzień św. Walentego!

Z okazji Dnia Zakochanych Dom Kultury w Tuchowie przygotował dla Państwa super niespodziankę!

A wszystko to za sprawą Doroty Strojny, naszej koleżanki z kulturalnej załogi, która wywołała całe to „kulturalne miłosne zamieszanie”!

Hmm… Miłość na kłódkę zamknięta?

Ta pierwsza, czy ta ostatnia? Może ta ostatnia, która jest pierwszą, a może ta pierwsza, która jest ostatnią?

Do końca nie wiadomo, gdzie się narodziła wiara w to, że dzięki powieszeniu kłódki z imionami albo inicjałami uczucie będzie trwać wiecznie. Najczęściej mówi się o Florencji. Dziś zwyczaj ten jest na tyle powszechny, że nie sposób w trakcie podróży nie trafić na chociaż jedno miejsce, gdzie młodzi symbolicznie próbują zamknąć swoją miłość na klucz. Takie miejsce będzie również w Tuchowie!!! To właśnie z okazji tegorocznych Walentynek na Skałce zostanie zamontowana „Tuchowska Ścianka dla Zakochanych”.

Niestety, tegoroczna piękna, mroźna i bajkowa zima z białym puchem dookoła uniemożliwiła nam zamontowanie jej 14 lutego. Zostanie ona zamontowana w najbliższym możliwym terminie. No i nie sposób trzymać buzię zamkniętą na kłódkę…, dlatego zdradzimy Wam w sekrecie, że już niebawem w Kulturalnym Kramie https://dktuchow.pl/shop/ dostępne będą również „zakochane kłódki” z Waszymi inicjałami!

Kochani, życzymy Wam pięknej, prawdziwej i spełnionej miłości!