Świąteczny „Kurier Tuchowski”

Świąteczny „Kurier Tuchowski”

Kochani!

Wraz z najlepszymi świątecznymi życzeniami od dyrekcji i pracowników Domu Kultury w Tuchowie oraz redakcji „Kuriera Tuchowskiego” oddajemy w Państwa ręce grudniowy numer naszej gazety.

Świąteczne życzenia kierują do Państwa władze samorządowe na czele z burmistrz Tuchowa Magdaleną Marszałek oraz przewodniczącym Rady Miejskiej w Tuchowie Stanisławem Obrzutem. Zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt życzą Państwu również przedstawiciele szkół, instytucji, organizacji i stowarzyszeń.

Przed nami niezwykły i magiczny czas świąt Bożego Narodzenia. Przed nami również ostatnie dni roku – czas na refleksję i podsumowanie, jaki był ten rok? Co darował, co wziął? Czy coś zmienił, czy czegoś nas nauczył? Co, pomimo trudnego czasu pandemii, udało się zrobić? A udało się zrobić i zdziałać wiele dobrego – przeczytajcie sami!

Burmistrz Tuchowa pisze o pomyślnie przeprowadzonych inwestycjach, przewodniczący Rady Miejskiej w Tuchowie podsumowuje działania Rady.

W numerze także wiele świątecznych artykułów, m.in. o: sanktuaryjnej szopce, która ma już ponad 40 lat, XIV Misyjnym Jarmarku z Aniołami, wizytach św. Mikołaja, laureatach eliminacji rejonowych do festiwalu w Będzinie, świątecznych konkursach, muzycznych wariacjach i kulturalnych konfiguracjach oraz felieton o największym na święcie przyjęciu urodzinowym.

W gazecie również: rozmowa Zdzisławy Krzemińskiej z Tomaszem Wantuchem – wyróżnionym w roku 40. rocznicy polskiego sierpnia, o legionistach w służbie ojczyźnie, sukcesie Biblioteki Publicznej w Tuchowie, pozyskanej przez Dom Kultury w Tuchowie dotacji w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse 2020” oraz kolejnym finale WOŚP. Ponadto oferta naszego Kulturalnego Kramu.

Wersja papierowa dostępna w sklepach i instytucjach na terenie miasta i gminy Tuchów.

Wersja elektroniczna dostępna na stronie Domu Kultury w Tuchowie oraz Facebooku.

Życzymy miłej lektury!

Życzymy Państwu i sobie, byśmy w kolejnych numerach „Kuriera Tuchowskiego” w nowym roku mogli się z Państwem dzielić samymi dobrymi informacjami!

Zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!