Kulturalne Jasełka Domu Kultury w Tuchowie

Kulturalne Jasełka Domu Kultury w Tuchowie

Wszyscy pamiętamy ten czas, kiedy z każdego zakamarka naszego Domu Kultury dobiegały radosne, świąteczne melodie.

Spotykaliśmy się podczas koncertów i przeglądów kolęd oraz jasełek. Był to niezwykły i magiczny czas. Obdarzaliśmy się uśmiechem, otaczaliśmy się dobrym słowem i życzliwością.

Scena stawała się artystyczną areną grup kolędniczych: przedszkolaków, dzieci, młodzieży, solistów, przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń… Dom Kultury tętnił życiem!

Dziś z każdego kąta atakuje nas nieznośna cisza, ogromna pustka, którą – w niecierpliwym oczekiwaniu na normalność – staramy się wypełnić.

Bez Was jednak, Kochani to niemożliwe. Bo byliście blisko, i wierzymy, że nadal jesteście.

Dlatego pragniemy się odwdzięczyć za Wasze kolędowanie i dziś to my przychodzimy do Waszych domów z nietypowymi, kulturalnymi jasełkami – jasełkami ONLINE. Przygotowaliśmy je wspólnie z przedstawicielami Szkoły Muzycznej I stopnia w Tuchowie, organizacjami i stowarzyszeniami.

W trwającym okresie bożonarodzeniowym zapraszamy Was w wiodącą przez zakątki naszej gminy drogę do stajenki – tam, gdzie narodziła się największa Miłość, życząc Wam, Kochani, by towarzyszyła Wam ONA każdego dnia, dając wsparcie i siłę, i wiarę, że cudownie będzie się spotkać.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i włączyli się w przygotowanie naszych kolędowych, kulturalnych jasełek, a są to:

Szkoła Muzyczna I stopnia w Tuchowie

Ochotnicza Straż Pożarna w Mesznej Opackiej

Aleksander Kajmowicz

Echo Twojej Okolicy w Karwodrzy

Dziękujemy za udostępnienie dworu w Burzynie oraz Bacówki na Brzance.

Dziękujemy:

Telewizji Synaj.tv za udostępnienie nagrania Noworocznego Koncertu Kolęd, który miał miejsce w Kościele pw. św. Jakuba St. Ap. w Tuchowie.

Fundacji Orszak Trzech Króli za udostępnienie kolędowych ścieżek dźwiękowych.