Koncert Noworoczny Parafialnej Orkiestry Dętej z Siedlisk

Koncert Noworoczny Parafialnej Orkiestry Dętej z Siedlisk

Najlepsze życzenia noworoczne wraz z muzycznymi upominkami w wykonaniu Parafialna Orkiestra Dęta – Siedliska w niedzielne popołudnie popłynęły z Domu Kultury w Tuchowie i dedykowane były wszystkim mieszkańcom miasta i gminy Tuchów!

Niezwykły kunszt i pasja członków orkiestry sprawiają, że za każdym razem sala widowiskowa wypełniona jest po brzegi publicznością. Tak było i tym razem.

Orkiestra pod dyrekcją kapelmistrza, Bogdana Stefana rozpoczęła koncert pięknym noworocznym wejściem – marszem „76 Trombones”.

W wykonaniu orkiestry mogliśmy usłyszeć m.in. takie utwory jak: „Can can”, „Z Tobą chcę oglądać świat”, „Radość najpiękniejszych lat”, „Przekażmy sobie znak pokoju”.

Partie solowe mistrzowsko wykonali: Alicja Rusin i Paweł Bryniak.

Koncert z uśmiechem i nutką humoru poprowadził Janusz Kowalski, dyrektor Domu Kultury w Tuchowie.

Orkiestrze dziękujemy za wspaniały koncert i niezwykłą ucztę duchową, życzymy wielu muzycznych sukcesów oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Dla wszystkich Państwa życzenia noworoczne złożyła burmistrz Tuchowa, Magdalena Marszałek. Dołączając się do tych życzeń z Domu Kultury w Tuchowie płyną dla Państwa najserdeczniejsze, pełne uśmiechu i radości życzenia na Nowy Rok: dzielmy się radością i dobrem; cieszmy się z małych rzeczy; doceniajmy to, co mamy; bądźmy dla siebie dobrzy; żyjmy w przyjaźni; bądźmy szczęśliwi i uśmiechnięci; bądźmy razem.

Razem zobaczmy i posłuchajmy jak było pięknie!

Fragment koncertu – Telewizja Tuchów (Tuchowski KulturaOn).