„Jerusalema” Roztańczony Tuchów

„Jerusalema” Roztańczony Tuchów

Dom Kultury w Tuchowie oraz OSP KSRG Tuchów zaprosili różne grupy zawodowe i społeczne do wzięcia udziału w nagraniu teledysku do południowoafrykańskiego przeboju „Jerusalema” – tańca, który jednoczy ludzi, daje radość i pozytywną energię podczas pandemii koronawirusa.

Kilka prostych kroków w rytm wpadającej w ucho muzyki dało wszystkim mnóstwo radości, a jaki jest efekt? Zobaczcie sami, jak zatańczyli: Dom Kultury w Tuchowie, OSP KSRG Tuchów, Centrum Zdrowia Tuchów, Tarnowska Policja, Młodzieżowa Rada Gminy Tuchów, Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Tuchowie, Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Tuchowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie, UKS Lider Tuchów, Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Mesznej Opackiej, Tuchowski Bulodrom

A jeśli:

– masz dość siedzenia w domu i gapienia się w ekran telewizora, komputera lub smartfona

– chcesz, aby na twarzy Twojej i Twoich bliskich pojawił się uśmiech

– chcesz dać innym radość, naładować akumulatory pozytywną energią i poczuć, jak krew w Twoim ciele szybciej krąży

– chcesz po prostu, po tylu miesiącach siedzenia, rozruszać swoje ciało

Przyjdź w najbliższą niedzielę, 6 czerwca o godz. 17.30 na tuchowski rynek. Zatańczymy razem, oczywiście z zachowaniem zdrowego rozsądku oraz reżimu sanitarnego.

Nie znasz kroków? To nie problem. Do niedzieli zdążysz się ich nauczyć, a jeśli nie, to zrobimy to wspólnie podczas „Roztańczonego Rynku”.

Tuchowscy fani przeboju „Jerusalema”