Dom Kultury w Tuchowie lekarstwem na koronawirusa

Dom Kultury w Tuchowie lekarstwem na koronawirusa

Drodzy Państwo!
Zapraszamy na krótki film, z którym chcemy zagościć w Waszych domach i zaprosić Was do Domu Kultury. Ponieważ na razie fizycznie nie jest to możliwe, ale wirtualnie tak, krótko i hasłowo zapowiadamy nasze propozycje online na najbliższy czas. Oczekujemy na Wasze. Chcemy razem z Wami tworzyć #tuchowkultura.

Kochani! Film, który prezentujemy powstał w dwa dni, ok.12 godzin realizacji. W pierwszym dniu Anna Madejska pisała scenariusz, a Michał Kulikowski uczył się obsługi nowej kamery, nagrywając poszczególne scenki. My pracownicy, dopadkiem graliśmy swoje role. W drugim, razem montując film, uczyliśmy się tego w nowo zakupionym programie. Taka kulturalna spontaniczność.
Zatem: produkcja Dom Kultury w Tuchowie.
W rolach głównych występują: Maria Kras, Beata Wajda, Anna Madejska, Wiesława Hudyka, Dorota Strojny, Małgorzata Wójcik, Anna Baran, Irena Ciszek, Agnieszka Kulikowska, Agnieszka Cygan, Małgorzata Wojtanowska,
oraz: Jacek Ropski, Wacław Ropski, Andrzej Jagoda, Grzegorz Niemiec, Ryszard Wrona, Michał Kulikowski i Janusz Kowalski.

Drodzy Państwo! Kolejne krótkie filmy będą tematyczne. Będziemy Was zapraszać, abyście wspólnie z nami grali swoje piękne kulturalne role tak, aby po koronawirusie mógł powstać tuchowski serial o tym niezwykłym czasie.

Zatem zapraszamy do kulturalnej podróży razem z nami!

Bądźcie z nami – #kulturaztobą