Złoto i brąz dla zespołu „VOICE”!

Złoto i brąz dla zespołu „VOICE”!

Z radością informujemy, że w minioną sobotę, 28 maja br. w Jastrzębiu-Zdroju Zespół Tańca Nowoczesnego „VOICE”, działający przy Domu Kultury w Tuchowie na prestiżowym, VIII Ogólnopolskim Konkursie Tańca „PASSION DANCE” zdobył miejsca na podium.

Grupa starsza „VOICE I” zdobyła Złoty Puchar – I miejsce (7 zespołów w kategorii)

Grupa młodsza „VOICE II” zdobyła Brązowy Puchar – III miejsce (10 zespołów w kategorii)

I i III miejsce to ogromny sukces!

W konkursie brało udział ok. 2 tys. uczestników startujących w różnorodnych formach tanecznych, ale tylko w kategorii zespoły taneczne bez solistów, duetów.

Po występie słowa podziękowania do zespołu „VOICE” skierował jego instruktor Paweł Potępa: „Dziękuję obu grupom oraz rodzicom i cieszę się z Wami z sukcesu. Mam nadzieję, że nie osiądziecie na laurach i praca z Wami przyniesie dalsze efekty. Może niekoniecznie w liczbie zdobytych nagród, ale w jedności jaką tworzycie razem”.

Serdecznie gratulujemy członkom zespołu, rodzicom, Pawłowi Potępie – instruktorowi prowadzącemu zespół oraz Wiesławie Hudyce – opiekunowi zespołu.

Super! Jesteście wielcy!

Jak widać zgrany zespół, wytrwałą i ciężką pracą może wiele osiągnąć!

Tak trzymajcie!

Należy nadmienić, że od lat zespół „VOICE” swoimi występami uświetnia wydarzenia kulturalne i imprezy organizowane na terenie gminy Tuchów oraz godnie reprezentuje i promuje nasze miasto i Dom Kultury w Tuchowie zarówno w kraju, jak i poza jego granicami, biorąc udział w konkursach tanecznych i festiwalach.

A zatem pozostaje nam życzyć dalszych sukcesów tanecznych!