Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Kuriera Tuchowskiego”!

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Kuriera Tuchowskiego”!

W gazecie m.in. o: dożynkach gminnych i wiejskich, tuchowskim produkcie lokalnym, odznaczeniach dla strażaków, oficerach I Brygady Legionów Polskich, realizacji projektu „Bój pod Łowczówkiem i Bitwa Warszawska – Duma Niepodległej”, trwających pracach przy obwodnicy oraz innych inwestycjach.

W numerze również artykuł o rodzinie Leonka i organizowanej dla niego pomocy, rozpoczynający cykl poświęcony rodzinom żyjącym w naszej gminie oraz rozmowa Krzysztofa Jasińskiego z Józefą Wójcik, mieszkanką wsi Zabłędza – matką, babcią i prababcią, która urodziła i wychowała czternaścioro dzieci.

Ponadto wspomnienia pracowników i wolontariuszy DPJ w Tuchowie o walce z niewidzialnym wrogiem i powrocie do normalności, zaproszenie na koncert Parafialnej Orkiestry Dętej z Siedlisk dla Leonka oraz na zajęcia sensoryczne, plastyczne, taneczne, teatralne i wokalne do Domu Kultury w Tuchowie.

Wersja papierowa dostępna będzie w tym tygodniu w sklepach i instytucjach na terenie miasta i gminy Tuchów oraz w Domu Kultury w Tuchowie.

Wersja elektroniczna dostępna tutaj: https://dktuchow.pl/wp-cont…/…/2020/09/GRKTU-93-94_www-1.pdf