Zagłosuj na świąteczną pastorałkę Domu Kultury w Tuchowie!

Zagłosuj na świąteczną pastorałkę Domu Kultury w Tuchowie!

Kochani, czy Dom Kultury w Tuchowie może zostać gwiazdą telewizji??

Hmm… A czemu nie! Jeśli tylko nam w tym pomożecie!

Niezmiernie nam miło poinformować, że nasze muzyczne życzenia dla Was – świąteczna pastorałka została zakwalifikowana i bierze udział w konkursie zorganizowanym przez Fundację Orszak Trzech Króli na filmik kolędowy „Jemu wdzięcznie przygrywajcie” – zostań gwiazdą TV!

Przy tej okazji dziękujemy za każde ciepłe słowo, komentarz i lajki pod wyemitowanym na naszym Facebooku filmiku. Ogromnie się cieszymy, że spotkał się z tak miłym przyjęciem. Mamy nadzieję, że muzyczne życzenia wywołały radość i uśmiech na Waszych twarzach, wniosły w serca wiarę i nadzieję na lepsze jutro.

Na potrzeby konkursu pastorałka została skrócona do 1 minuty.

Głosowanie rusza już dziś (29.12.2020) o godz. 12.00 i potrwa do 3.01.2021 do godz. 12.00.

Jak zagłosować? Wystarczy wejść na stronę http://orszak.org/konkursy/entry,9,glosowanie-na-filmik-koledowy-jemu-wdziecznie-przygrywajcie—zostan-gwiazda-tv-63.html

Wyniki opublikowane zostaną 4 stycznia 2021.Trzy filmiki, które uzyskają największą liczbę głosów, przejdą do finału, który odbędzie się 6 stycznia 2021 podczas transmisji w TVP.Podczas transmisji będzie można głosować za pomocą platformy internetowej Fundacji Orszak Trzech Króli.Pod koniec transmisji nastąpi zliczanie głosów i zostanie ogłoszony zwycięzca konkursu kolędowego „Jemu wdzięcznie przygrywajcie”.

Jesteśmy z Wami, dzielimy się z Wami naszą radością. Liczymy na Wasze głosy!