Szansa na Sukces – Senior już za nami!

Szansa na Sukces – Senior już za nami!

Za nami II edycja „Szansy na Sukces Senior”!
Jak było? Tak, jak przystało na imprezę z udziałem Seniorów – pomysłowych, odważnych, energicznych, radosnych, pełnych pozytywnej energii i entuzjazmu „starszych wiekiem – młodych duchem”, czyli… dopowiedzcie Państwo sami…
A w największym skrócie, wyrażając słowami, wieczór 7 marca 2024 r. opisać można tak: Wydarzenie to, podobnie jak w ubiegłym roku cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Na scenie zaprezentowali się seniorzy nie tylko z Gmina Tuchów.
Znane i lubiane przeboje, chwytające za serce i przywołujące wspomnienia, w pięknych interpretacjach i aranżacjach, z klasą i gracją zaśpiewali (niektórzy nawet i zatańczyli): Antonina Hadała z Zalasowej, Edwarda Zając z Tuchowa, Małgorzata Gwóźdź z Gromnika, Janusz Nowak z Tarnowa, Wojciech Słupski z Zakliczyna, Lesława Dominiewska z Zalasowej, Zofia Wałaszek z Siedlisk, Wladyslawa Prorok z Ropy.
Uczestnicy swoimi wykonaniami wywołali mnóstwo pozytywnych emocji wśród tłumnie zgromadzonej publiczności. Było lirycznie, romantycznie, radośnie i wzruszająco… było pięknie! Ogromne brawa i gratulacje! Dopełnieniem i niespodzianką tego wieczoru był występ grupy śpiewaczej SENITU utworzonej z Tuchowskich Seniorów, która zachwyciła i porwała do wspólnego śpiewu publiczność.
Wydarzenie to nie mogłoby się odbyć bez zaangażowania i pracy pracowników Domu Kultury w Tuchowie, naszych przyjaciół i sympatyków, którym składamy serdeczne podziękowania.
Szczególne podziękowania kierujemy do: Dorota Strojny i Wacław Ropski (konferansjerzy) Alfreda Krzemień, Józefy Maciaszek (jako gość specjalny – Krzysztof Krawczyk), Stanisława Jaworskiego, Stanisława Majchera, Maria Kras (jury) Kasia Bagnicka-Pater, Łukasza Giemzy, Wojciecha Łempy (chórek) Michał Kulikowski, Piotr Czochara GD sound (nagłośnienie, światła i multimedia) Wydarzenie to relacjonowała dla Państwa Telewizja Tuchów – Tuchowski KulturaOn, fotorelację przygotowali: Wojciech Kras i Sylwia Niemiec.
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali i nam pomagali. Zapewne to niezwykłe show na długo pozostanie w naszych oraz Państwa sercach i pamięci. Dziękujemy za Państwa obecność!
Pełna fotorelacja dostępna w linku: https://photos.app.goo.gl/xxT7WHKiWGG5LetbA