Statuetki „Melaniusz” wręczone!

Statuetki „Melaniusz” wręczone!

W czwartek 26 stycznia 2023 r. w tuchowskim Domu Kultury odbyło się spotkanie noworoczne połączone z wręczeniem honorowych wyróżnień – statuetki „Melaniusz”.

Pani burmistrz Magdalena Marszałek podsumowała 2022 rok, podkreśliła jak ważna jest sfera społeczna w działalności samorządu. Podziękowała za całoroczną współpracę, podejmowane inicjatywy i przedsięwzięcia.

Głównym punktem programu był moment uhonorowania laureatów statuetką „Melaniusz” za zasługi dla rozwoju miasta i gminy Tuchów.W tym roku kapituła przyznała 3 wyróżnienia.

Statuetkę „Melaniusz” otrzymali:

Bogdan Stefan

Mateusz Poręba

Ochotnicza Straż Pożarna w Karwodrzy

Czytaj więcej o wyróżnionych:
https://www.tuchow.pl/statuetki-melaniusz-wreczone-3/

Statuetki zasłużonym wręczyła burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek wraz z wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Tuchowie Jerzym Urbankiem i zastępcą burmistrza Tuchowa Wiktorem Chrzanowskim.

Po wręczeniu wyróżnień zespół nauczycieli i przyjaciół Szkoły Muzycznej I st. w Tuchowie w składzie: Alicja Stanisławczyk – Karwat, Karolina Konieczko, Andrzej Stanisławczyk, Grzegorz Kluzek, Andrzej Król, Aleksander Manasterski, Rafał Pawlak, Waldemar Różański zaprezentował piosenki Marka Grechuty oraz piosenki karnawałowe.

Na kończenie odbył się wspólny toast wraz z życzeniami noworocznymi wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Jerzego Urbanka. Wspaniały poczęstunek dla przybyłych gości przygotowali nauczyciele i uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie – klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych Gastronomia – CKZiU Tuchów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym na tę wyjątkową uroczystość.