Pozytywnie zakręceni pomagamy!

Pozytywnie zakręceni pomagamy!

212 kg zakrętek dla Leonka – dziękujemy!

Dziękujemy w imieniu Domu Kultury w Tuchowie, przyjaciół Leonka oraz OSP w Tuchowie, której prezes Łukasz Giemza tak podsumowuje tę akcję:

„Minął miesiąc odkąd serce na zakrętki stanęło obok Domu Kultury w Tuchowie i dzisiaj chcielibyśmy się podzielić wspaniałą informacją. W ciągu wspomnianego miesiąca pięciokrotnie opróżnialiśmy serce, które wypełniało się w błyskawicznym tempie i dzięki temu udało się nam zebrać 212 kilogramów zakrętek, które zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami przekazaliśmy na leczenie Leonka.

Zdajemy sobie sprawę, że panująca pandemia nie ułatwia nam codziennego życia a także tego typu akcji i zbiórek. Tym bardziej wszystkim, którzy do tej pory włączyli się w zbiórkę i wrzucili zakrętki do serca serdecznie dziękujemy.

Szczególne podziękowania kierujemy do naszych przyjaciół z województwa warmińsko-mazurskiego, którzy, gdy tylko dowiedzieli się o naszej akcji, zorganizowali zbiórkę i przesłali do nas kilkanaście kilogramów zakrętek, które również trafiły do naszego serca. Wszystkich, którzy posiadają w swoich gospodarstwach zapasy zakrętek a także tych, którzy na bieżąco je zbierają, serdecznie zapraszamy do dalszego czynnego włączania się akcję pomocy Leonkowi”.

Ale to jeszcze nie koniec tej akcji!

Zachęcamy do wrzucania zakrętek do serca!