Konkurs Plastyczny na Lampion Adwentowy

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia.W związku z tym zachęcamy do udziału w Konkursie Plastycznym na Lampion Adwentowy.Szczegóły na plakacie!

Koncert patriotyczny zespołu REDLIN w Tuchowie

Takiej Niepodległej nam potrzeba! Dumnej, odważnej, uśmiechniętej, szanującej przeszłość i to, co tworzy naszą polskość Bo czym ona jest? POLSKOŚĆ to MY! Koncert był zwieńczeniem realizacji projektu „Wygrana Polska – Wyśpiewana Niepodległa”, realizowanego w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Jeszcze raz dziękujemy za udział i partnerstwo! Dzięki Wam wiemy, że budujemy nasz wspólny DOM – wypełniony […]

Koncert patriotyczny w Tuchowie oraz występ zespołu Świerczkowiacy

Koncert zrealizowany w ramach projektu „Wygrana Polska – Wyśpiewana Niepodległa” Programu Dotacyjnego Niepodległa, dofinansowanego ze środków Biura Niepodległa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.Fot. Wojciech Kras Zapraszamy także do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia.

Koncert patriotyczny w Piotrkowicach

Koncert patriotyczny w Piotrkowicach w wykonaniu zespołu Retro Band poprzedził występ Świerczkowiaków w Tuchowie Ze względów technicznych nie mogliśmy go transmitować, zatem przedstawiamy Państwu nagranie wydarzenia.

Koncert patriotyczny w Jodłówce Tuchowskiej

Koncert patriotyczny w Jodłówce Tuchowskiej zagrał zespół Retro Band. Muzyczna podróż w przeszłość z Hanką Ordonówną – artystką, patriotką – i jej utworami „Trudno”, „Miłość ci wszystko wybaczy” jeszcze mocniej podkreśliła jednostkowy wymiar walki o Niepodległą. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.Fot. Wojciech Kras Zapraszamy także do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia.

Koncert patriotyczny w Łowczowie

Zapraszamy do obejrzenia koncertu Sanktuaryjna Orkiestra Dęta w Tuchowie w ramach projektu „Wygrana Polska – Wyśpiewana Niepodległa” Programu Dotacyjnego „Niepodległa”, dofinansowanego ze środków Biura Niepodległa. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.Fot. Wojciech Kras Zapraszamy także do obejrzenia transmisji z tego wydarzenia.