Ponad 15 000 zł zebrano w Tuchowie podczas 30. Finału WOŚP!

Ponad 15 000 zł zebrano w Tuchowie podczas 30. Finału WOŚP!

W tym roku graliśmy pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Tegoroczna zbiórka ma na celu zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenie wzroku u dzieci. Sztab WOŚP w Tuchowie, podobnie jak w ubiegłych latach, miał swoją siedzibę w Domu Kultury w Tuchowie. W tym roku sztabowe puszki stacjonarne były wystawione w: salonie fryzjerskim GRACJA, składzie materiałów budowlanych MAT-BUD, Domu Handlowym „Trójka”, sklepie odzieżowym „MA-WEN”, Domu Kultury w Tuchowie, zakładzie masarskim „Amigos” w Burzynie.

Dziś akcję zbiórki pieniędzy do puszek na terenie miasta i gminy prowadziło dwudziestu wolontariuszy, a byli to: Anita Sobol, Maja Reising, Aleksandra Steindel, Maja Nalepka, Iwona Hołda, Monika Żydowska, Anna Jantoń, Julia Nalepka, Wiktoria Steindel, Weronika Wójcik, Zuzanna Bakulińska, Anna Steindel, Milena Strojny, Jakub Jantoń, Karol Jantoń, Julia Murczek, Julia Popiela, Milena Nicpoń, Izabela Pomykała, Emilia Słowik.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za podjęty trud i pracę. Dziękujemy Państwu Hajdukom za przekazanie pysznego ciasta, Pizzerii Czardasz z Tuchowa za zapewnienie posiłków oraz firmie Rower Cafe za gorącą czekoladę. Wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję dziękujemy za życzliwość i zrozumienie, zaś funkcjonariuszom tuchowskiej Policji za wsparcie 30. Finału WOŚP i czuwanie nad bezpiecznym jego przeprowadzeniem.

30. Finał WOŚP w Tuchowie został zorganizowany z zachowaniem reżimu sanitarnego.