Gramy z radością, wygrywamy z głową!

Gramy z radością, wygrywamy z głową!

Kochani! WYGRYWAMY Z GŁOWĄ!

W najbliższą niedzielę – 31 stycznia – odbędzie się 29. finał WOŚP. Z powodu panującej pandemii i obostrzeń z nią związanych nie odbędzie się tradycyjne światełko do nieba i licytacja na tuchowskim rynku.

JEDNAK!!! Możemy wesprzeć WOŚP, wrzucając datki do puszek kwestujących w gminie Tuchów wolontariuszy w godzinach 8:00-16:00 LUB nie wychodząc z domu – wystarczy wejść na stronę www.tuchow.pl lub na www.dktuchow.pl i kliknąć ikonkę z logotypem WOŚP-u, która przekieruje nas na eSkarbonkę i w ten sposób dokonać wpłaty. Link do naszej eSkarbonki znajdziesz również poniżej.

Możecie także wesprzeć akcję, wrzucając datki do sztabowych puszek stacjonarnych znajdujących się w sklepach: Dom Handlowy Trójka, Wojmar – sklep z artykułami chemicznymi oraz Spar w Tuchowie.

W najbliższy wtorek 26 stycznia zaprezentujemy na naszym profilu gadżety WOŚP, które będzie można nabyć w dniu finału 31 stycznia w siedzibie sztabu w Domu Kultury w Tuchowie w godzinach 8.00-16.00, a pozyskane kwoty zasilą konto Fundacji.

BĄDŹMY RAZEM JAK W UBIEGŁYM ROKU!!!eSkarbonka: https://eskarbonka.wosp.org.pl/7qx351