40 tys. zł na roczne działania młodzieży dla Domu Kultury w Tuchowie!!! Dołączysz do Młody Tuchów?

40 tys. zł na roczne działania młodzieży dla Domu Kultury w Tuchowie!!! Dołączysz do Młody Tuchów?

Szanowni Państwo!Znaleźliśmy się wśród 19 organizacji, które otrzymały dofinansowanie w ramach Konkursu Duże Granty Program Równać SzanseFundacja Civis PolonusCieszymy się ogromnie, tym bardziej że tylko 4 organizacje z Małopolski zostały wyróżnione przez ekspertów.

Od lipca młodzi ludzie będą realizować projekt, który pisaliśmy wspólnie z nimi pn. „Podróże małe i duże, czyli Młody Tuchów otwiera się na świat”.

W trakcie realizacji młodzież będzie wyjeżdżać, poznawać regiony Polski, gromadzić dokumentację fotograficzną i filmową, a ich działania zakończą się w czerwcu 2023 roku zorganizowanym przez nich „Letnim Przeglądem Kultur”.

Oprócz wyjazdów w planach mamy liczne spotkania integracyjne, wyjazd do wybranego miejsca rozrywki, innej grupy projektowej, szkolenia fotograficzne, filmowania i montażu, gifty dla uczestników…

Po co? Działania młodzieży mają stwarzać im szansę na wzmacnianie siebie, wiary we własne możliwości, rozwijać kompetencje społeczne i emocjonalne, czyli to, co w życiu najważniejsze!!!

Grupa projektowa zakłada 15-20 osób. Jeszcze mamy kilka wolnych miejsc. Zapraszamy młodzież w wieku 13-19 lat!!!! Ruszamy od początku lipca, zapewne Nocą w Domu Kultury