Tarnowski Chór GOS.pl koncertował w Tuchowie

Tarnowski Chór GOS.pl koncertował w Tuchowie

19 września, zimny niedzielny wieczór. To był niezwykły i piękny wieczór, podczas którego nasze serca rozgrzały piosenki przeplatane refleksją w wykonaniu TARNOWSKIEGO CHÓRU GOS.PL

Koncert zorganizowany został z okazji obchodów Jubileuszowego Roku Jakubowego.

Piosenki w pięknych, muzycznych aranżacjach, wpadające w ucho i mocno zapadające w serce.

Muzyka będąca uwielbieniem, dająca radość i niosąca duchowe ukojenie i ważne dla każdego człowieka przesłanie.

Koncert był niezwykłą okazją, by umocnić naszą wiarę, nadzieję i miłość. By zatrzymać się na chwilę i zajrzeć w swe wnętrze. Zaglądnąć w głąb siebie i może na nowo odkryć w sobie „strefę” sacrum?

Bez względu na to, kim jesteśmy, w jakim momencie swego życia jesteśmy, każdy z nas ma w sobie świętość, której musi za wszelką cenę strzec i chronić.

W tych trudnych czasach najważniejsze w naszym życiu jest to, by móc zachować w każdym z nas odrobinę tej świętości – być człowiekiem wolnym i nie pozwolić sobie odebrać tego, co sacrum. Nie zatracić tego, co jest w nas – w naszych sercach.

W życiu ważne jest, by mieć cel, nie upadać w zwątpieniu, zawsze mieć nadzieję, że można powstać i zacząć od nowa. A wszystko będzie prostsze i łatwiejsze, gdy będziemy okazywać sobie nawzajem trochę życzliwości i trochę dobra oraz zarażać radością.

To była prawdziwa uczta duchowa, w której udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych na czele z burmistrzem Tuchowa – Magdaleną Marszałek oraz wiceburmistrzem – Wiktorem Chrzanowskim, przedstawiciele duchowieństwa oraz mieszkańcy miasta i gminy Tuchów.

TARNOWSKI CHÓR GOS.PL – Dziękujemy za piękny koncert, przepełniony głęboką wiarą, wielką nadzieją na lepsze jutro i ogromną miłością do Boga i ludzi!

Podziękowania składamy na ręce: Katarzyny Wrony i Anny Piotrowskiej – dyrygentów oraz Bartłomieja Szułakiewicza – aranżera i kompozytora wykonywanych przez chór utworów.